Acasă · Licitații
· Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 61,4% sub estimat
Achizitie dotari echipamente multimedia pentru obiectivul: ”Reabilitare ,modernizare si dotare Camin Cultural, Sat Stancesti, Comuna Mihai Eminescu, judetul Botosani”
- Număr anunț
- SCN1041064
- Autoritate contractantă
- COMUNA MIHAI EMINESCU (CUI 3503600)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI 5150840)
- Cod CPV
- 32000000-3 · Echipament de radio, televiziune, comunicatii, telecomunicatii si articole conexe (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 261.623,39 RON
- Valoare atribuită
- 101.087 RON 61,4% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2019 10:34
- Anunț de atribuire
- SCNA1025607
- Termen limită
- 23.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044874
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-semnat.pdf.p7s
- CONTRACT-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044874.pdf
- FISA DE DATE-semnat.pdf.p7s
- FISE TEHNICE-semnat.pdf.p7s
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
QUARTZ MATRIX SRL CUI RO 5150840
Oferta 2
Individuala
Ofertant
PRODENERGO SERVICE SRL CUI RO 17677003
Oferta 3
Individuala
Ofertant
TRADECO ENGINEERING DGC S.R.L. CUI 37635894
Valoare atribuită
101.087 RON
din 261.623,39 RON estimat
61,4%
Adjudecat la 38,6% din estimat · economie 160.536,39 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.