Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roll up banner - sistem + print + geantă transport, dim. 0,85 x 2 m
- Număr anunț
- DA21670364
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DIN PITESTI (CUI 4122183)
- Furnizor / câștigător
- BRANDART STUDIO COMMUNICATION DESIGN SRL (CUI RO27734114)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 240 RON
- Valoare atribuită
- 240 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 15:02
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 15:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
240 RON
din 240 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro