Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,0% sub estimat
Executia de lucrari pentru „Modernizare strazi in comuna Doicesti – etapa II – jud. Dambovita”
- Număr anunț
- SCN1041056
- Autoritate contractantă
- COMUNA DOICESTI (CUI RO4344538)
- Furnizor / câștigător
- EUROCOGEN FILIALA ANINOASA (CUI 19083856)
- Cod CPV
- 45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.243.809 RON
- Valoare atribuită
- 2.593.793,46 RON 20,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2019 09:36
- Anunț de atribuire
- SCNA1020349
- Termen limită
- 22.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1044899
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare.odt.p7s
- Caiet de sarcini.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044899.pdf
- formular Contract lucrari.pdf.p7s
- LISTE CANTITATI.rar.p7s
- PIESE DESENATE.rar.p7s
- PIESE SCRISE.rar.p7s
DUAE
Participanți · 5 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
EUROCOGEN FILIALA ANINOASA CUI RO 19083856
Oferta 2
Individuala
Ofertant
TGV SYSTEM CONSTRUCT S.R.L. CUI Ro35635731
Terți susținători 1
PORT TRANS SRL CUI 16362317
Oferta 3
Individuala
Ofertant
KLAUS INDUSTRIAL SRL CUI RO33088301
Terți susținători 1
CONI SRL CUI RO 1310859
Valoare atribuită
2.593.793,46 RON
din 3.243.809 RON estimat
20,0%
Adjudecat la 80,0% din estimat · economie 650.015,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.