Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 9,7% sub estimat

ACHIZITIE DE LUCRARI PENTRU ,,Eficientizare energetica Gradinita cu Program Prelungit Casuta Fermecata din Municipiul Giurgiu ( Gradinita nr. 4 ) "

Număr anunț
SCN1041045
Autoritate contractantă
MUNICIPIUL GIURGIU (CUI 4852455)
Furnizor / câștigător
CRISMIN AND CO. SISTEME DE TELECOMUNICATII SRL (CUI 4033400)
Cod CPV
45321000-3 · Lucrari de izolare termica (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.511.738,55 RON
Valoare atribuită
1.365.410,22 RON 9,7% sub estimat
Data publicării
04.04.2019 08:54
Anunț de atribuire
SCNA1020793
Termen limită
24.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044897

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Terți susținători 1
REMORINI GRUP SRL CUI RO28154476
Oferta 2 Asociere
Ofertant lider
Asociați 1
PETER GROUP SRL CUI RO 19232273
Oferta 3 Individuala
Ofertant
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.365.410,22 RON

din 1.511.738,55 RON estimat 9,7%

Adjudecat la 90,3% din estimat · economie 146.328,33 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.