Atribuită Anunț de participare

Executia lucrări aferente obiectivului de investiţii ,,Amenajare drum de legatura intre Calea Mosnitei si DC 149”

Număr anunț
CN1010416
Autoritate contractantă
Municipiul Timisoara (CUI 14756536)
Cod CPV
45233120-6 · Lucrari de constructii de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.838.933 RON
Valoare atribuită
15.311.571,10 RON
Data publicării
04.04.2019 01:38
Anunț de atribuire
CAN1017805
Termen limită
15.05.2019 15:00
Număr TED (JOUE)
2019/S 067-156101
Documentație de atribuire
DF1044665

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Asociere
Ofertant lider
SUPER CONSTRUCT SRL CUI RO 4152460
Asociați 2
ROMTIM INSTAL SRL CUI RO13894280
Subcontractanți 1

Valoare atribuită

15.311.571,10 RON

din 13.838.933 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.