Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,0% sub estimat
SERVICIU DE EXPEDIERE CORESPONDENTA CURENTA CU CONFIRMARE DE PRIMIRE INTERNA (IN ROMANIA) SI EXTERNA (IN AFARA TARII)
- Număr anunț
- CN1010419
- Autoritate contractantă
- SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
- Furnizor / câștigător
- PINK POST SOLUTIONS SRL (CUI 28646126)
- Cod CPV
- 64112000-4 · Servicii postale de distribuire a corespondentei (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.230.530 RON
- Valoare atribuită
- 874.266 RON 29,0% sub estimat
- Data publicării
- 04.04.2019 01:36
- Anunț de atribuire
- CAN1018146
- Termen limită
- 06.05.2019 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2019/S 067-157320
- Documentație de atribuire
- DF1044661
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA FORMULAR OFERTA-semnat.pdf.p7s
- Caiet de sarcini + Anexa-semnat.pdf.p7s
- Draft Contract-semnat.pdf.p7s
- FisaDate_DF1044661.pdf
- FORMULARE-semnat.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
PINK POST SOLUTIONS SRL CUI RO 28646126
Subcontractanți 1
ATLAS TRADE DISTRIBUTION GROUP SRL CUI RO26393280
Oferta 2
Individuala
Ofertant
COMPANIA NATIONALA POSTA ROMANA S.A. CUI RO 427410
Valoare atribuită
874.266 RON
din 1.230.530 RON estimat
29,0%
Adjudecat la 71,0% din estimat · economie 356.264 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.