Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de tiparire si de livrare

Număr anunț
DA21319784
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SPECIALA "TRANSILVANIA" BACIU (CUI 11302411)
Furnizor / câștigător
MIDO NEW LINE SRL (CUI RO18913846)
Cod CPV
79823000-9 · Servicii de tiparire si de livrare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
286 RON
Valoare atribuită
286 RON
Data publicării
27.09.2018 10:50
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 13:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

286 RON

din 286 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.