Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Prosop rola 350 m + Kimcare General spuma 1L
- Număr anunț
- DA21669707
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
- Furnizor / câștigător
- BUNZL ROMANIA S.R.L. (CUI RO8808509)
- Cod CPV
- 39514300-1 · Rulouri de servetele pentru sters mainile (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.099,52 RON
- Valoare atribuită
- 11.099,52 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 14:39
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.099,52 RON
din 11.099,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro