Ofertă acceptată Cumpărare directă

JALUZELE VERTICALE SANDRA 8212

Număr anunț
DA21662622
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
GRUNBERG GMBH SRL (CUI RO37936250)
Cod CPV
39515440-1 · Jaluzele verticale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
643,33 RON
Valoare atribuită
643,33 RON
Data publicării
06.11.2018 10:42
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
06.11.2018 14:06

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

643,33 RON

din 643,33 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.