Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 8,6% sub estimat

Servicii de proiectare pentru obiectivul Racord la canalizarea publica cladire administrativa Revizia de vagoane Simeria

Număr anunț
CN1011272
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
SMART CONSULTING S.R.L. (CUI 16053001)
Cod CPV
79930000-2 · Servicii de proiectare specializata (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.076,48 RON
Valoare atribuită
14.700 RON 8,6% sub estimat
Data publicării
13.05.2019 15:17
Anunț de atribuire
CAN1019123
Termen limită
19.06.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1048212

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

14.700 RON

din 16.076,48 RON estimat 8,6%

Adjudecat la 91,4% din estimat · economie 1.376,48 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.