Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru prestari servicii spalatorie
- Număr anunț
- SCN1041142
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA ASIGURARE LOGISTICA INTEGRATA (CUI 4267060)
- Furnizor / câștigător
- SILGIMAR PROD S.A. (CUI 18594267)
- Cod CPV
- 98310000-9 · Servicii de spalatorie si de curatatorie uscata (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585.000 RON
- Valoare atribuită
- 871.100,80 RON
- Data publicării
- 05.04.2019 10:11
- Anunț de atribuire
- SCNA1016481
- Termen limită
- 19.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045009
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini-semnat.pdf
- declaratie-semnat.pdf
- espd-request-semnat.xml.p7s
- FisaDate_DF1045009.pdf
- fisa de date -semnat.pdf
- formulare si modele-semnat.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
SILGIMAR PROD S.A. CUI 18594267
Valoare atribuită
871.100,80 RON
din 585.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro