Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,3% sub estimat

Achiziție Sistem optic de masurare dimensionala

Număr anunț
SCN1041074
Autoritate contractantă
TOHAN SA (CUI RO13652413)
Furnizor / câștigător
RO - MEGA TRADE S.R.L. (CUI 14428873)
Cod CPV
38511100-1 · Microscoape electronice cu scanare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
288.000 RON
Valoare atribuită
287.000 RON 0,3% sub estimat
Data publicării
05.04.2019 09:49
Anunț de atribuire
SCNA1019476
Termen limită
23.04.2019 15:00
Documentație de atribuire
DF1044662

Documente

Documentația de atribuire
DUAE

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant
Oferta 2 Individuala
Ofertant
KIMET SRL CUI RO 5310010

Valoare atribuită

287.000 RON

din 288.000 RON estimat 0,3%

Adjudecat la 99,7% din estimat · economie 1.000 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.