Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 23,4% sub estimat
Tonere pentru echipamentele de redare ale ULBS, pentru anul 2019.
- Număr anunț
- SCN1041120
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA "LUCIAN BLAGA" DIN SIBIU (CUI 4480173)
- Furnizor / câștigător
- TOP TECH (CUI 2114184)
- Cod CPV
- 30125100-2 · Cartuse de toner (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 266.766 RON
- Valoare atribuită
- 204.435,25 RON 23,4% sub estimat
- Data publicării
- 05.04.2019 08:59
- Anunț de atribuire
- SCNA1017309
- Termen limită
- 15.04.2019 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1045012
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarcini CARTUSE DE TONER 2019.docx.p7s
- DRAFT clauze contractuale toner 2019.doc.p7s
- FisaDate_DF1045012.pdf
- formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (2)
Estimat: 266.766 RON Adjudecat: 204.435,25 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Cartuse de toner originale OEM sau echivalente 100% | 248.892 RON | DENDRIO TECHNOLOGY SRL | 196.739 RON ↓21,0% |
| 2 | Tonere si cartuse de toner compatibile | 17.874 RON | S.C. DINALUCRI S.R.L. | 7.696,25 RON ↓56,9% |
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant
TOP TECH CUI RO 2114184
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant
DINALUCRI SRL CUI RO 14509820
Oferta 3
Individuala
Ofertant
VIC INSERO SRL CUI RO 29099973
Valoare atribuită
204.435,25 RON
din 266.766 RON estimat
23,4%
Adjudecat la 76,6% din estimat · economie 62.330,75 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.