Ofertă acceptată Cumpărare directă

Telefon fix

Număr anunț
DA21374552
Autoritate contractantă
Comuna Lazarea (CUI 4368006)
Furnizor / câștigător
LOGIC SRL (CUI RO15610333)
Cod CPV
32550000-3 · Echipament telefonic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
185,71 RON
Valoare atribuită
185,71 RON
Data publicării
03.10.2018 11:49
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 12:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

185,71 RON

din 185,71 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.