Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ACHIZITIE GPS
- Număr anunț
- DA21365438
- Autoritate contractantă
- COMUNA FLORESTI (CUI 4485391)
- Furnizor / câștigător
- SURVEY TOPO SOLUTIONS S.A. (CUI RO31231820)
- Cod CPV
- 38295000-9 · Echipament de topografie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.550 RON
- Valoare atribuită
- 17.550 RON
- Data publicării
- 02.10.2018 14:19
- Termen limită
- 07.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 02.10.2018 14:47
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.550 RON
din 17.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro