Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cazare + masa

Număr anunț
DA21364813
Autoritate contractantă
Asociatia Clubul Sportiv Olimpic Cetate Rasnov (CUI 33537559)
Furnizor / câștigător
ZOLATTI TOUR SRL (CUI 35560418)
Cod CPV
55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.633,03 RON
Valoare atribuită
3.633,03 RON
Data publicării
02.10.2018 13:59
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 11:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.633,03 RON

din 3.633,03 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.