Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii generale de consultata in management

Număr anunț
DA21678319
Autoritate contractantă
COMUNA BRAZII (CUI 3520288)
Furnizor / câștigător
BUSINESS DEVELOPING GROUP SRL (CUI 19893984)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
20.800 RON
Valoare atribuită
20.800 RON
Data publicării
07.11.2018 11:34
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

20.800 RON

din 20.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.