Ofertă acceptată Cumpărare directă

CABINA+CADITA DUS 80X80 2018A

Număr anunț
DA21677075
Autoritate contractantă
Directia Judeteana pentru Sport si Tineret Iasi (CUI 27468756)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44411000-4 · Articole sanitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
420,87 RON
Valoare atribuită
420,87 RON
Data publicării
07.11.2018 10:55
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 22:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

420,87 RON

din 420,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.