Ofertă acceptată Cumpărare directă

servicii de consultanta modernizare reabilitare gradinita nr.2 hirtoape com vinatori jud. iasi

Număr anunț
DA21673083
Autoritate contractantă
COMUNA VANATORI (CUI 4541424)
Furnizor / câștigător
SIMPA CONSULT SRL (CUI RO17561261)
Cod CPV
79411000-8 · Servicii generale de consultanta in management (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.790 RON
Valoare atribuită
6.790 RON
Data publicării
07.11.2018 08:25
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.790 RON

din 6.790 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.