Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cataloage si registre invatamant special

Număr anunț
DA21313761
Autoritate contractantă
Scoala Gimnaziala Speciala Constantin Paunescu (CUI 4340382)
Furnizor / câștigător
ROMDIDAC SA (CUI RO1555719)
Cod CPV
22900000-9 · Diverse imprimate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
347,28 RON
Valoare atribuită
347,28 RON
Data publicării
26.09.2018 15:12
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
27.09.2018 14:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

347,28 RON

din 347,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.