Ofertă acceptată Cumpărare directă

filmare steau fara nume

Număr anunț
DA21312952
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Bacovia (CUI 4353277)
Furnizor / câștigător
HERCIU RAMONA ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI RO28123470)
Cod CPV
92100000-2 · Servicii de cinematografie si servicii video (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
750 RON
Valoare atribuită
750 RON
Data publicării
26.09.2018 14:43
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
26.09.2018 14:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

750 RON

din 750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.