Ofertă acceptată Cumpărare directă

PS 113

Număr anunț
DA21682636
Autoritate contractantă
Comuna Posta Calnau (CUI 3724520)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
34144212-7 · Autopompe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.958 RON
Valoare atribuită
9.958 RON
Data publicării
07.11.2018 14:00
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:52

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.958 RON

din 9.958 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.