Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pompa centrifuga transfer substante corozive -clorit de sodiu si acid clorhidric
- Număr anunț
- DA21909200
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE UTILITATI PUBLICE DUNAREA BRAILA (CUI RO7179966)
- Furnizor / câștigător
- REPARATII INDUSTRIALE GENERALE SRL (CUI RO19139248)
- Cod CPV
- 42122430-3 · Pompe centrifuge (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.323 RON
- Valoare atribuită
- 10.323 RON
- Data publicării
- 29.11.2018 15:01
- Termen limită
- 04.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 09:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
10.323 RON
din 10.323 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro