Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ROLA PROSOP SANO 100M HARTIE 2 STRATURI
- Număr anunț
- DA21679433
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 39514200-0 · Prosoape de bucatarie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 40,32 RON
- Valoare atribuită
- 40,32 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 12:11
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
40,32 RON
din 40,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro