Ofertă refuzată Cumpărare directă

INVERTOR DE SUDURA NOVASTICK 202+CABLU

Număr anunț
DA21678693
Autoritate contractantă
OPERA NATIONALA ROMANA CLUJ (CUI 4354558)
Furnizor / câștigător
EPINVEST SRL (CUI 6541951)
Cod CPV
42662100-5 · Echipament de sudare electrica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.638 RON
Valoare finală
1.655 RON
Data publicării
07.11.2018 11:45
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:01

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.