Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Piese de schimb pentru mamograf
- Număr anunț
- DA21676476
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF.SPIRIDON IASI (CUI 4701312)
- Furnizor / câștigător
- RADIOMED IMPEX SRL (CUI RO17984504)
- Cod CPV
- 42950000-0 · Piese pentru utilaje de uz general (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.328 RON
- Valoare atribuită
- 3.328 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 10:36
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:35
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.328 RON
din 3.328 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro