Ofertă acceptată Cumpărare directă

LIFTING TOOL ASSEMBLY,LIFTING TOOL CONVEYOR

Număr anunț
DA21663993
Autoritate contractantă
COMPANIA AQUASERV S.A (CUI RO10755074)
Furnizor / câștigător
ALFA LAVAL SRL (CUI RO8140611)
Cod CPV
42952000-4 · Piese pentru centrifuge (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.262,88 RON
Valoare atribuită
13.262,88 RON
Data publicării
06.11.2018 11:23
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.262,88 RON

din 13.262,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.