Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatie autoturism

Număr anunț
DA21348157
Autoritate contractantă
OFICIUL DE CADASTRU SI PUBLICITATE IMOBILIARA MURES (CUI 9941766)
Furnizor / câștigător
SERV IRTA SA (CUI RO7774386)
Cod CPV
50112100-4 · Servicii de reparare a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.017 RON
Valoare atribuită
2.017 RON
Data publicării
01.10.2018 12:37
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 08:48

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.017 RON

din 2.017 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.