Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CALGON - AUTOMAT - 500g
- Număr anunț
- DA21679497
- Autoritate contractantă
- COLEGIUL NATIONAL CUZA-VODA (CUI 3602710)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 24315000-5 · Diverse produse chimice anorganice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17,90 RON
- Valoare atribuită
- 17,90 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 12:13
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 13:25
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17,90 RON
din 17,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro