Atribuită Cumpărare directă

Kit seringa injector Medrad Salient, Kit tub conector de joasa presiune CT compatibil cu Medrad Sali

Număr anunț
DA35377992
Autoritate contractantă
SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
Furnizor / câștigător
LUMAMED HEALTH & CARE SRL (CUI 27335105)
Cod CPV
33141310-6 · Seringi (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
13.800 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.800 RON