Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale de constructii si accesorii

Număr anunț
DA21680772
Autoritate contractantă
S.C. Trans Prest Serv Bors S.A. (CUI RO27221380)
Furnizor / câștigător
RICHTER SERVICII,PRODUCTIE,COMERT,IMPORT-EXPORT SRL (CUI 5933116)
Cod CPV
44100000-1 · Materiale de constructii si articole conexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.801,60 RON
Valoare atribuită
1.801,60 RON
Data publicării
07.11.2018 12:58
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 12:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.801,60 RON

din 1.801,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.