Ofertă refuzată Cumpărare directă

Lucrari de reparatie si refacere traseu linie de telefonie analogica

Număr anunț
DA21331122
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC MUNICIPAL "DR.GAVRIL CURTEANU (CUI 4208463)
Furnizor / câștigător
HELION S.A. (CUI RO26471400)
Cod CPV
50334100-6 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de telefonie prin fir (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.900 RON
Valoare finală
2.900 RON
Data publicării
28.09.2018 09:30
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.