Atribuită Cumpărare directă

PAMANT UNIVERSAL-YUCCA-ZAMIOCULCAS

Număr anunț
DA35378100
Autoritate contractantă
UNITATEA MILITARA 01575 BUCURESTI (CUI 10768686)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI 2816464)
Cod CPV
03121100-6 · Plante vii, bulbi, radacini, butasi si altoaie (Rev.2)
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare atribuită
595,30 RON
Data publicării
28.03.2024 13:47
Data finalizării
29.03.2024 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

595,30 RON