Ofertă acceptată Cumpărare directă

50314000-9 Servicii de reparare si de intretinere a faxurilor (Rev.2)

Număr anunț
DA21313330
Autoritate contractantă
CASA DE ASIGURARI DE SANATATE HUNEDOARA (CUI 11319740)
Furnizor / câștigător
UNITECH COMPUTER SRL (CUI RO13805410)
Cod CPV
50314000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a faxurilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
835,30 RON
Valoare atribuită
835,30 RON
Data publicării
26.09.2018 14:56
Termen limită
01.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 09:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

835,30 RON

din 835,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.