Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lucrări de reamplasare cort mobil exterior 300mp.
- Număr anunț
- DA21681841
- Autoritate contractantă
- COMPLEXUL NATIONAL MUZEAL ASTRA (CUI 4406304)
- Furnizor / câștigător
- C&I SIBCON SRL (CUI 30962570)
- Cod CPV
- 45212600-2 · Lucrari de constructii de pavilioane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87.651,54 RON
- Valoare atribuită
- 87.651,54 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 13:33
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 15:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
87.651,54 RON
din 87.651,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro