Ofertă acceptată Cumpărare directă

Comunicator seka lite

Număr anunț
DA21681399
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.16 TAKE IONESCU (CUI 29098870)
Furnizor / câștigător
ARHAIS ENGINEERING SRL (CUI RO31481141)
Cod CPV
45312200-9 · Lucrari de instalare de sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
479 RON
Valoare atribuită
479 RON
Data publicării
07.11.2018 13:19
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 13:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

479 RON

din 479 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.