Ofertă acceptată Cumpărare directă

mat reparatii

Număr anunț
DA21680170
Autoritate contractantă
SCOALA CU CLS.I-VIII MIHAILESTI (CUI 28068979)
Furnizor / câștigător
DANTECOM SRL (CUI RO4321712)
Cod CPV
44531100-2 · Holz-suruburi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
61,52 RON
Valoare atribuită
61,52 RON
Data publicării
07.11.2018 12:36
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 14:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

61,52 RON

din 61,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.