Ofertă acceptată Cumpărare directă

Construire retea de canalizare in satul Salageni, comuna Dumbraveni, judetul Suceava.

Număr anunț
DA21676629
Autoritate contractantă
COMUNA DUMBRAVENI (CUI 4244210)
Furnizor / câștigător
C & S TRANS-CONSTRUCT S.R.L. (CUI RO35138791)
Cod CPV
45332300-6 · Lucrari de instalare de conducte de evacuare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
435.600 RON
Valoare atribuită
435.600 RON
Data publicării
07.11.2018 10:41
Termen limită
12.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

435.600 RON

din 435.600 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.