Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Construire cladire, birouri in Comuna Tomnatic
- Număr anunț
- DA21673262
- Autoritate contractantă
- COMUNA TOMNATIC (CUI 16590331)
- Furnizor / câștigător
- TAIV DAVID-LUCAS SRL (CUI RO35911969)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 384.978,12 RON
- Valoare atribuită
- 384.978,12 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 08:36
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 16:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
384.978,12 RON
din 384.978,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro