Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii curente cosuri de fum CT17

Număr anunț
DA21657338
Autoritate contractantă
Goldterm Mangalia SA (CUI RO30750004)
Furnizor / câștigător
EUROTECHNIC IND SRL (CUI RO14312789)
Cod CPV
45262610-0 · Cosuri industriale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33.495 RON
Valoare atribuită
33.495 RON
Data publicării
05.11.2018 15:37
Termen limită
11.11.2018 17:00
Data finalizării
07.11.2018 11:59

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33.495 RON

din 33.495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.