Ofertă acceptată Cumpărare directă

Angajare/Periodic Medicina Muncii( examen medical periodic sau angajare).

Număr anunț
DA21358537
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL GHEORGHE ROSCA CODREANU, BARLAD (CUI 4446546)
Furnizor / câștigător
MEDICINA MUNCII MEDIMVAS SRL (CUI 36365881)
Cod CPV
85147000-1 · Servicii de medicina muncii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.550 RON
Valoare atribuită
1.550 RON
Data publicării
02.10.2018 10:27
Termen limită
08.10.2018 17:00
Data finalizării
03.10.2018 08:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.550 RON

din 1.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.