Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Achiziţie server Dell necesar pentru stocare baza de date Primaria comunei Racu şi cablu FTP
- Număr anunț
- DA21670922
- Autoritate contractantă
- COMUNA RACU (PRIMARIA) (CUI 16373057)
- Furnizor / câștigător
- LOGIC SRL (CUI RO15610333)
- Cod CPV
- 48820000-2 · Servere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.201,32 RON
- Valoare atribuită
- 2.201,32 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 15:24
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 06.11.2018 15:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.201,32 RON
din 2.201,32 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro