Ofertă acceptată Cumpărare directă

Set administrare solutii perfuzabile si lavaj urologic - 2 cai de administrare fara rotita debit

Număr anunț
DA21314355
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
INFOMED FLUIDS SRL (CUI RO16674718)
Cod CPV
33141642-2 · Accesorii de drenaj (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
620,50 RON
Valoare atribuită
620,50 RON
Data publicării
26.09.2018 15:37
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 08:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

620,50 RON

din 620,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.