Ofertă acceptată Cumpărare directă

1194/25.09.2018 upu

Număr anunț
DA21297524
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
Furnizor / câștigător
A.G.P. INVEST INTERNATIONAL SRL (CUI 19175836)
Cod CPV
33141700-7 · Accesorii ortopedice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
975 RON
Valoare atribuită
975 RON
Data publicării
25.09.2018 13:20
Termen limită
30.09.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

975 RON

din 975 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.