Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Grafică hartă stilizată și diplome aniversare
- Număr anunț
- DA21677503
- Autoritate contractantă
- Agentia Pentru Dezvoltare Regionala Vest (CUI 11354496)
- Furnizor / câștigător
- DARASTEAN NICULITA-FLORIN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI 19987922)
- Cod CPV
- 79822500-7 · Servicii de proiectare grafica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.700 RON
- Valoare atribuită
- 11.700 RON
- Data publicării
- 07.11.2018 11:09
- Termen limită
- 12.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 12:02
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.700 RON
din 11.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro