Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Roata curea 8M cu 40 dinti si Curea 2800 – 8M – 40
- Număr anunț
- DA21307277
- Autoritate contractantă
- COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
- Furnizor / câștigător
- ROMBELT TRADE SRL (CUI RO14038072)
- Cod CPV
- 42142000-6 · Piese pentru elemente de angrenare si de antrenare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.148 RON
- Valoare atribuită
- 1.148 RON
- Data publicării
- 26.09.2018 11:11
- Termen limită
- 01.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 28.09.2018 07:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.148 RON
din 1.148 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro