Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 28,2% sub estimat
saci menaj negri 90l
- Număr anunț
- DA21924691
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SEBES (CUI 4331210)
- Furnizor / câștigător
- DAVICOM SRL (CUI RO17720855)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 850 RON
- Valoare atribuită
- 610 RON 28,2% sub estimat
- Data publicării
- 03.12.2018 14:18
- Termen limită
- 08.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 03.12.2018 14:49
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
610 RON
din 850 RON estimat
28,2%
Adjudecat la 71,8% din estimat · economie 240 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.