Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACUMULATOR STATIONAR 150AH-12V SLA

Număr anunț
DA21325079
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE SPORT BACAU (CUI RO27450740)
Furnizor / câștigător
TOGA SERV SRL (CUI RO25998373)
Cod CPV
31430000-9 · Acumulatori electrici (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.478,99 RON
Valoare atribuită
1.478,99 RON
Data publicării
27.09.2018 13:53
Termen limită
02.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 08:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.478,99 RON

din 1.478,99 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.