Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Contract servicii de proiectare
- Număr anunț
- DA21662641
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SECTOR 1 (CUI 4602068)
- Furnizor / câștigător
- BIROU INDIVIDUAL DE ARHITECTURA - PAUL VALENTIN (CUI 20028715)
- Cod CPV
- 71325000-2 · Servicii de proiectare a fundatiilor (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 15.000 RON
- Valoare atribuită
- 15.000 RON
- Data publicării
- 06.11.2018 10:42
- Termen limită
- 11.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 07.11.2018 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
15.000 RON
din 15.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro