Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET TUB NEON

Număr anunț
DA21332421
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA PETRE SAVA BALEANU VALIUG (CUI 28967380)
Furnizor / câștigător
MURARIU SIMONA SRL (CUI RO25463965)
Cod CPV
31519200-9 · Lampi cu neon (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
84 RON
Valoare atribuită
84 RON
Data publicării
28.09.2018 10:19
Termen limită
03.10.2018 17:00
Data finalizării
28.09.2018 10:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

84 RON

din 84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.